Eredményeink - 2019

Világbajnokság 2019.05.23-26. Pula, Horvátország

Világbajnoki arany:

Felnőtt szóló: Hamecz Zsófia, Célkeresztben
Felnőtt csoport: Piktogramok
Youth csoport: Origami
Mini formáció: Fogszabályzó
Mini csoport: PEZ

Világbajnoki ezüst:

Mini szóló: Szabó Noémi, hőlégballon

További eredmények:

4.hely: Sakk
5.hely: Csernobil, Daróczi Sára (Álom vagy valóság)
6.hely: Kockarejtvény

12.hely: Nagy Blanka (fakopáncs) , Szabó Luca (ujjlenyomat)
16.hely: Háló Csenge (teszt eredmény)
18.hely: Nagy Fruzsi (vasmacska)

Abigél nemzetközi minősítő verseny 2019.04.13. Nyíregyháza
I. hely: Hőlégballon (Szabó Noémi)
I. hely: Fakopáncs (Nagy Blanka)
I. hely: Ujjlenyomat (Szabó Luca)
I. hely: Teszteredmény (Háló Csenge)
I. hely: Álom vagy valóság (Daróczi Sára)
I. hely: Felnőtt duó (Daróczi S.-Nagy Zs.)
I. hely: PEZ (mini csoport)
I. hely: Tavirózsák (youth csoport)
I. hely: Origami (youth csoport)
I. hely: Kockarejtvény (junior csoport)
I. hely: Piktogramok (felnőtt csoport)
I. hely: Fogszabályzó (mini formáció)
I. hely: Sakkjátszma (youth formáció)
I. hely: Csernobili sugárzás (felnőtt formáció)
Különdíjak:
4 kiemelt arany különdíj
2 versenyzői különdíj: Fakopáncs, Túlélők
egy versenyzői fődíj: Hőlégballon
3 egyesületi különdíj: PEZ, Csernobil, Rejtvény
Revolution Dance Cup 2019. 04.07. Tiszavasvári

I. hely: Hőlégballon (Szabó Noémi)

I. hely: A vasmacska álma (Nagy Fruzsina)

I. hely: Fakopáncs (Nagy Blanka)

I. hely: Ujjlenyomat (Szabó Luca)

I. hely: Teszteredmény (Háló Csenge)

I. hely: Álom vagy valóság (Daróczi Sára)

I. hely: Célkeresztben (Hamecz Zsófia)

I. hely: Felnőtt duó (Daróczi S.-Nagy Zs.)

I. hely: PEZ (mini csoport)

I. hely: Tavirózsák (youth csoport)

I. hely: Origami (youth csoport)

I. hely: Kockarejtvény (junior csoport)

I. hely: Piktogramok (felnőtt csoport)

I. hely: Fogszabályzó (mini formáció)

I. hely: Sakkjátszma (youth formáció)

I. hely: Csernobili sugárzás (felnőtt formáció)

Különdíjak:

13 kiemelt arany

6 táncos különdíj

2 koreográfusi különdíj:   Fogszabályozó, Csernobil

legeredményesebb tánciskola különdíj

 KOREOGRÁFUSI fődíj

IDF magyar bajnokság 2019. 04.06. Üllő

II. hely: Hőlégballon (Szabó Noémi)

VII. hely: A vasmacska álma (Nagy Fruzsina)

XII. hely: Fakopáncs (Nagy Blanka)

VII. hely: Ujjlenyomat (Szabó Luca)

V. hely: Teszteredmény (Háló Csenge)

IX. hely: Álom vagy valóság (Daróczi Sára)

IV. hely: Célkeresztben (Hamecz Zsófia)

III. hely:felnőtt duó (Daróczi S.-Nagy Zs.)

II. hely:PEZ (mini csoport)

I. hely:Origami (youth csoport)

III. hely:Kockarejtvény (junior csoport)

I. hely: Piktogramok (felnőtt csoport)

I. hely: Fogszabályzó (mini formáció)

I. hely:Sakkjátszma (youth formáció)

I. hely:Csernobili sugárzás (felnőtt formáció

MDSSZ országos bajnokság 2019.03.16. Debrecen
I. hely: Fakopáncs (Nagy Blanka)
I. hely: A vasmacska álma (Nagy Fruzsina)
I. hely: A fogszabályzó (gyerek formáció)
I. hely: Piktogramok (felnőtt csoport)
I. hely: Célkeresztben (Hamecz Zsófia)
I. hely: Sakkjátszma (junior formáció)
I. hely: Kockarejtvény (junior csoport)
II. hely: Hőlégballon (Szabó Noémi)
II. hely: PEZ ( gyerek csoport)
II. hely: Tavirózsák (open gyerek csoport)
II. hely: Csernobili sugárzás (felnőtt formáció)
III. hely: Origami
VI. hely: Teszteredmény (Háló Csenge)

IDF Magyar Bajnokság Üllő 2019.02.23.

1.hely: Sakk (youth formáció)

1.hely: Hőlégballon (Szabó Noémi mini szóló)

1.hely: Fogszabályzó (mini formáció)

1.hely: Origami (youth csoport)

2.hely: Pez cukorkák (mini csoport)

2.hely: Piktogramok (felnőtt csoport)

2.hely: A csernobili sugárzás (felnőtt formáció)

3.Hely: Búgócsiga (Daróczi Sára felnőtt szóló)

4.hely: Ujjlenyomat (Szabó Luca junior szóló)

4.hely: Rejtvény (junior csoport)

4.hely: Túlélők (Daróczi Sára-Nagy Zsanett felnőtt duó)

6.hely: Vasmacska (Nagy Fruzsina youth szóló)

8.hely: Fakopáncs (Nagy Blanka youth szóló)

9.hely: Célkeresztben (Hamecz Zsófia felnőtt szóló)

11.hely: Teszteredmény (Háló Csenge felnőtt szóló)

Grand Prix Wienna 2019.02.02.

1.hely: Túlélők (Daróczi Sára-Nagy Zsanett felnőtt duó)

2.hely: Célkeresztben (Hamecz Zsófia felnőtt szóló)

2.hely: Teszteredmény (Háló Csenge felnőtt szóló)

5. hely: Búgócsiga (Daróczi Sára felnőtt szóló)

Eredményeink - 2018

2018.05.24.-26. IDF Show Tánc Világbajnokság, Pula

II.hely: Youth formáció (A Szent korona gyémántjai)

II.hely: Youth csoport (Légycsapó)

II.hely: Junior csoport (Dollárok)

IV.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

IV.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

V.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

VI.hely: Youth duó (Repkó-Nédics)

VII.hely: Youth csoprt (Emoji)

XIII.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

XIV.hely: Nagy Fruzsina youth szóló (Harang)

XIX.hely: Nagy Blanka youth szóló (Körző)

2018.05.13. MTMSZ Magyar Bajnokság, Üllő

I.hely: Junior csoport (Dollárok)

II.hely: Gyerek duó (Papp-Nagy)

II.hely: Gyerek csoport (Légycsapó)

II.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

III.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Harang)

III.hely: Gyerek duó (Repkó-Nédics)

III.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

IV.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

VII.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

2018.04.28. Az Év Tánca Minősítő verseny, Debrecen

I.hely: Gyerek formáció (Sellők)+ különdíj

I.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Harang)

I.hely: Szabó Noémi mini szóló (Táncoló talp)+ 2 különdíj

I.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

I.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)+ különdíj

I.hely: Junior duó (Repkó-Nédics)

I.hely: Junior duó (Papp-Nagy)+ különdíj

I.hely: Junior csoport (Dollárok)

I.hely: Junior csoport (Légyszapó)+ fődíj

I.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

II.hely: Gyerek duó (Holopovics-Holopovics)

2018.04.21. Abigél Nemzetközi Minősítő Táncverseny, Nyíregyháza

I.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Harang)+ különdíj

I.hely: Nagy Sára gyerek szóló (Cipzár)

I.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

I.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)+ különdíj

I.hely: Gyerek duó (Papp-Nagy)

I.hely: Gyerek csoport (Légycsapó)

2018.04.20. Rubin Cipők Táncverseny, Nádudvar

I.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Harang)

I.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

I.hely: Erőss Vanda junior szóló

I.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

I.hely: Mini duó (Holopovics-Holopovics)

I.hely: Gyerek szóló (Papp-Nagy)

I.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

I.hely: Mini csoport (Udvarhölgyek)

I.hely: Gyerek csoport (Emoji)

I.hely: Gyerek csoport (Légycsapó)

2018.04.08. Revolution Dance Cup, Tiszavasvári

I.hely: Mini formáció (Sellők)+ különdíj

I.hely: Szabó Noémi mini szóló (Táncoló talp)+ különdíj

I.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Harang)

I.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)+ különdíj

I.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

I.hely: Gyerek duó (Papp-Nagy)+ szponzori különdíj

I.hely: Gyerek duó (Repkó-Nédics)

I.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

I.hely: Gyerek csoport (Emoji)

I.hely: Gyerek csoprt (Légycsapó)

I.hely: Junior csoport (Dollárok)

II.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

III.hely: Mini duó (Holopovics-Holopovics)

2018.04.07. IDF Magyar Bajnokság, Üllő

I.hely: Youth formáció (A Szent korona gyémántjai)

I.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

II.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

II.hely: Junior csoport (Dollárok)

II.hely: Felnőtt csoprt (Hazugságvizsgáló)

III.hely: Youth csoport (Légycsapó)

IV.hely: Youth duó (Repkó-Nédics)

V.hely: Youth duó (Papp-Nagy)

V.hely: Nagy Fruzsina youth szóló (Harang)

VI.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

VI.hely: Youth csoport (Emoji)

XI.hely: Nagy Blanka youth szóló (Körző)

2018.03.24. Euro Show Dance Fest, Magyarkanizsa

I.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

I.hely: Nagy Fruzsina mini szóló (Harang)+ különdíj

I.hely: Hamecz Zsófia junior show szóló (Helyszínrajz)

I.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

I.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

I.hely: Gyerek duó (Papp-Nagy)

I.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

I.hely: Gyerek csoport (Légycsapó)

II.hely: Gyerek duó (Repkó-Nédics)

II.hely: Nagy Sára gyerek szóló (Cipzár)

III.hely: Hamecz Zsófia junior modern szóló

III.hely: Gyerek csoport (Emoji)

III.hely: Gyerek duó (Nagy-Nagy)

2018.03.16. IDO Országos Pontszerző verseny, Debrecen

I.hely: Szabó Noémi mini szóló (Táncoló talp)

I.hely: Nagy Fruzsina gyerek szóló (Déli harangszó)

I.hely: Gyerek formáció ( A Szent korona gyémántjai)

I.hely: Gyerek csoport (Légycsapó)

II.hely: Mini formáció (Sellők)

II.hely: Gyerek csoport (Emoji)

II.hely: Gyerek duó (Repkó-Nédics)

II.hely: Junior csoport (Dollárok)

III.hely: Gyerek duó (Papp-Nagy)

III.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

III.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

IV.hely: Nagy Blanka gyerek szóló (Körző)

IV.hely: Hamecz Zsófia felnőtt szóló (Helyszínrajz)

V.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

2018.02.24.IDF Magyar Bajnokság, Üllő

I.hely: Hamecz Zsófia junior szóló (Helyszínrajz)

I.hely: Youth formáció (A Szent korona gyémántjai)

II.hely: Daróczi Sára felnőtt szóló (Égtáj)

II.hely: Junior csoport (Dollárok)

III.hely: Felnőtt csoport (Hazugságvizsgáló)

III.hely: Youth csoport (Légycsapó)

III.hely: Youth duó (Papp-Nagy)

IV.hely: Youth duó (Repkó-Nédics)

VI.hely: Felnőtt duó (Hamecz-Daróczi)

VII.hely: Youth csoport (Emoji)

XIII.hely: Nagy Fruzsina youth szóló (Déli harangszó)

XVII.hely: Nagy Blanka youth szóló (Körző)

Eredményeink - 2017

2017.06.23-25. MTMSZ EUROPEN, Balatonfüred

I. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

II. hely: Gyerek formáció (A szent korona gyémántjai)

II. hely: gyerek csoport (Mit rejt a széf)

III. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

III. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

IV. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

2017.06.01-06.04. IDF Világbajnokság, Pécs

I. hely: Junior csoport (Gitárhúrok)

II. hely: Felnőtt csoport (Pisztolygolyók)

II. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

III. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

IV. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

VI. hely: Felnőtt formáció (Húsdaráló)

9. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

11. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)

12. hely: Felnőtt modern duó (Holopovics-Ötvös)

42.. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

2017.04.25. Rubin cipők Táncverseny, Nádudvar

I. hely: gyerek csoport (Búvárkodás)

II. hely: Keleti duó (Holopovics-Holopovics)

II. hely: Kimonós lányok (Kiss-Tarsoly)

2017.04.23. MTMSZ Magyar Bajnokság, Soroksár

I. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

II. hely: Gyerek formáció (A szent korona gyémántjai)

II. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

II. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

III. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

III. hely: gyerek csoport (Mit rejt a széf)

VI. hely: Gyerek csoport (Búvárkodás)

2017.04.22. Év Tánca verseny, Debrecen

I. hely: Junior show csoport A (Gitárhúrok)+gyémánt+ Év táncosa

I. hely: Nagy Fruzsina gyerek A szóló (A szerencsehozó lóhere)+ szponzori különdíj+gyémánt+Év táncosa

I. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)+gyémánt+szponzori díj

I. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

I. hely: Gyerek csoport (Búvárkodás)

I. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)

I. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

I. hely: Felnőtt csoport (Pisztolygolyók)

I. hely: Felnőtt formáció (Húsdaráló)

I. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)+Év táncosai+gyémánt

I. hely: Gyerek formáció (A szent korona gyémántjai)

II. hely: gyerek csoport (Mit rejt a széf)

II. hely: Felnőtt modern duó (Holopovics-Ötvös)+szponzori különdíj

II. hely: Kimonós lányok (Kiss-Tarsoly)

II. hely: Dreamgirls

III. hely: Keleti duó (Holopovics-Holopovics)

III. hely: Balmazújváros csapata

2017.04.09. Revolution Dance Cup, Tiszavasvári

I. hely: Junior show csoport A (Gitárhúrok)+ kategória győztes

I. hely: Nagy Fruzsina gyerek A szóló (A szerencsehozó lóhere)+ szponzori különdíj

I. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

I. hely: gyerek csoport (Mit rejt a széf)+kategória győztes

I. hely: Gyerek csoport (Búvárkodás)+kategória győztes

I. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)+szponzori különdíj

I. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

I. hely: Felnőtt csoport (Pisztolygolyók)

II. hely: Felnőtt modern duó (Holopovics-Ötvös)+szponzori különdíj

II. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)+szponzori különdíj

II. hely: Junior formáció (A szent korona gyémántjai)+kategória különdíj

II. hely: Felnőtt formáció (Húsdaráló)

II. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)+szponzori díj

III. hely: Keleti duó (Holopovics-Holopovics)

III. hely: Kimonós lányok (Kiss-Tarsoly)

Tavaszi Kupa és a Legeredményesebb Tánciskola díj.

2017.04.08. IDO Országos Pontszerző verseny, Debrecen

I. hely: Junior show csoport A (Gitárhúrok)

I. hely: Junior formáció (A szent korona gyémántjai)

I. hely: Nagy Fruzsina gyerek A szóló (A szerencsehozó lóhere)

I. hely: Gyerek csoport A (Mit legyen a reggeli?)

I. hely: junior csoport B (Mit rejt a széf)

I. hely: Gyerek csoport B (Búvárkodás)

II. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

III. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)

IV. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

V. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

2017.03.25. IDF Magyar Bajnokság, Üllő

I. hely: Junior csoport (Gitárhúrok)

I. hely: Felnőtt formáció (Húsdaráló)

II. hely: Felnőtt csoport (Pisztolygolyók)

II. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

III. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

III. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)

V. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

V. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

V. hely: Felnőtt modern duó (Holopovics-Ötvös)

X. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

2017.03.19. MTMSZ Országos Pontszerző verseny, Soroksár

II. hely: Gyerek formáció (A szent korona gyémántjai)

III. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

IV. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

IV. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

IV. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

V. hely: gyerek csoport (Mit rejt a széf)

VI. hely: Gyerek csoport (Búvárkodás)

2017.02.18. IDF Országos Pontszerző verseny, Üllő

I. hely: Nagy Fruzsina mini szóló (A szerencsehozó lóhere)

II. hely: Gyerek csoport (Mit legyen a reggeli?)

III. hely: Junior modern duó (Hamecz-Szabó)

III. hely: Junior csoport (Gitárhúrok)

III. hely: Felnőtt csoport (Pisztolygolyók)

III. hely: Felnőtt formáció (Húsdaráló)

IV. hely: Junior modern szóló (Hamecz)

IV. hely: Felnőtt modern duó (Holopovics-Ötvös)

VI. hely: Nagy Sári (Rakoncátlan cipzár)

VI. hely: Dobverő duó (Papp-Nagy)

Eredményeink - 2016

DF Őszi Kupa, 2016.11.26. Üllő

I. hely: felnőtt duó (Ötvös-Holopovics)

II. hely: gyerek show szóló (könyvjelző)

II. hely: gyerek duó (hegymászók)

II. hely: gyerek csoport (játékok)

II. hely: gyerek show szóló (szélmalom)

II.hely: junior csoport (Szélfújta lábnyomok)

III. hely: felnőtt csoport (koktélcseresznyék)

Ritmuscsapatok Országos Bajnoksága Budapest, 2016.11.13.

I. hely: felnőtt csoport (Torn)

I. hely: felnőtt duó (Ötvös-Holopovics)

I. hely: gyerek show szóló (könyvjelző)

II. hely: felnőtt csoport (koktélcseresznyék)

III. hely: gyerek szóló (hegymászó)

III. hely: gyerek csoport (mickey egerek)

Év Tánca Debrecen, 2016.11.05.

I. hely: mini fantasy szóló (szélmalomlány)

I. hely: youth csoport (bolhák a kutyán)

I. hely: gyerek duó (hegymászók)

I. hely: gyerek show szóló (könyvjelző)

I. hely: gyerek csoport (játékok)

I. hely: gyerek duó (jelzőlámpa)

Különdíj: Játékok,könyvjelzőlány

MTMSZ EUROPEN, Üllő, 2016.06.03.

I. hely: felnőtt csoport (koktélcseresznyék)

I. hely: mini fantasy szóló (szélmalomlány)

I. hely: youth csoport (bolhák a kutyán)

I. hely: junior csoport (lábnyomok)

II. hely: gyerek duó (hegymászók)

II. hely: felnőtt duó (sávcsíkok)

II. hely: felnőtt szóló (törvényhozás)

III. hely: gyerek szóló (könyvjelző)

III. hely: youth szóló (tetoválás)

III. hely: junior csoport (bolygók együttállása)

IV. hely: gyerek csoport (játékok)

IV. hely: youth csoport (gombostűk)

IV. hely: felnőtt csoport (burlesque)

V. hely: felnőtt duó (Ötvös-Holopovics)

MDSSZ Magyar Bajnokság, Debrecen, 2016.05.21.-22.

I. hely: felnőtt csoport (koktélcseresznyék)

I. hely: gyerek show szóló (könyvjelző)

I. hely: gyerek csoport (mickey egerek)

II. hely: gyerek csoport (játékok)

II. hely: junior csoport (lábnyomok)

II. hely: felnőtt modern duó (Ötvös-Holopovics)

III. hely: gyerek duó (hegymászók)

V. hely: gyerek szóló (szélmalomlány)

Év Tánca Országos Táncverseny, Debrecen, 05.07.

I. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

I. hely: junior formáció (tetőcserepek)

I. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

I. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

I. hely: Nagy Fruzsina (szélmalomlány)

I. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

I. hely: Kiss Tímea

I. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

II. hely: Gyerek csoport (mickey egerek)

II. hely: Dévai modern szóló

II. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

II. hely: junior csoport (gombostűk)

Különdíjak: Év táncosa nagy Fruzsina, Év tánca Játékok, Év táncosai a Bolygók együttállása, Év koreográfiája Tetőcserepek és az edző az Év koreográfusa.

MTMSZ Magyar Bajnokság, Budapest 04.24.

I. hely: junior csoport (Lábnyomok)

I. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

I. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

II. hely: junior formáció (tetőcserepek)

II. hely: Dévai (törvényhozás)

III. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

III. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

III. hely: Dévai-Szilágyi (Választósávok)

III. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

IV. hely: Ötvös-Holopovics felnőtt modern duó

IV. hely: junior csoport (gombostűk)

IV. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

IV. hely: Kártik Kata (tetoválás)

V. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

VII. hely: Harangi-Arany (láncra verve)

VIII. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

IX. hely: Dévai modern szóló

MDSSZ Országos Pontszerző verseny, Esztergom 04.16.

II. hely: junior csoport (Lábnyomok)

II. hely: Kártik Kata (tetoválás)

X. hely: Daróczi Sára (fordulatszámmérő)

IDF Magyar Bajnokság, Üllő 04.05.

I. hely: Dévai (törvényhozás)

I. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

I. hely: Dévai-Szilágyi (Választósávok)

I. hely: junior formáció (tetőcserepek)

II. hely: free duó

II. hely: junior csoport (Lábnyomok)

II. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

III. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

III. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

III. hely: Ötvös-Holopovics felnőtt modern duó

III. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

IV. hely: Kártik Kata (tetoválás)

IV. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

V. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

V. hely: Dévai modern szóló

VII. hely: Daróczi Sára (fordulatszámmérő)

VII. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

VIII. hely: Arany-Harangi (láncra verve)

VIII. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

Revolution Dance Cup, Országos Minősítő verseny, Nyíregyháza, 04.02.

I. hely: junior csoport (Lábnyomok)

I. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

I. hely: Holopovics-Ötvös (resolve)

I. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

I. hely: junior formáció (tetőcserepek)

I. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

I. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

I. hely: Nagy Fruzsina (szélmalomlány)

I. hely: Kártik Kata (tetoválás)

I. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

I. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

I. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

II. hely: Gyerek csoport (mickey egerek)

II. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

II. hely: junior csoport (gombostűk)

Különdíj: 2 abszolút kategória győztes: Bolhák és Lábnyomok, és 4 szponzori különdíj, plusz a legtöbb aranyat nyert edzőnek wellness hétvége.

Ritmuscsapatok Országos versenye, Budapest 03.20.

I. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

I. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

I. hely: Ötvös-Holopovics felnőtt modern duó

II. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

II. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

II. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

II. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

II. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

IV. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

Különdíj: legjobb duó, legjobb modern csapat, legjobb show csapat és a Ritmuscsapatok kupája, mind a felnőtteké.

IDF Országos pontszerző verseny, Budapest 03.06.

I. hely: Dévai (törvényhozás)

I. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

I. hely: Dévai-Szilágyi (Választósávok)

I. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

II. hely: junior csoport (Lábnyomok)

II. hely: junior formáció (tetőcserepek)

II. hely: free duó

III. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

III. hely: Daróczi Sára (fordulatszámmérő)

III. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

III. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

IV. hely: Kártik Kata (tetoválás)

V. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

V. hely: Dévai modern szóló

V. hely: Ötvös-Holopovics felnőtt modern duó

VI. hely: junior csoport (gombostűk)

VI. hely: Arany-Harangi (láncra verve)

VII. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

VII. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

VII. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

Különdíj: Tetőcserepek, legjobb kosztüm

MTMSZ Országos Pontszerző verseny, Budapest 03.05-06.

I. hely: Dévai (törvényhozás)

I. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

I. hely: junior csoport (Lábnyomok)

I. hely: felnőtt show csoport (Koktélcseresznyék)

I. hely: junior formáció (tetőcserepek)

II. hely: felnőtt modern csoport (Torn)

II. hely: junior csoport (Bolygók együttállása)

II. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

II. hely: Nagy Sára (Könyvjelző)

II. hely: Ötvös-Holopovics felnőtt modern duó

II. hely: Dévai-Szilágyi (Választósávok)

III. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

III. hely: Kártik Kata (tetoválás)

IV. hely: Daróczi Sára (fordulatszámmérő)

IV. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

IV. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

IV. hely: junior csoport (gombostűk)

IV. hely: Dévai modern szóló

V. hely: free duó

Rimuscsapatok Országos Versenye, Budapest 02.21.

I. hely: gyerek show csoport (Bolhák a kutyán)

II. hely: Nagy-Papp (Hegyre fel)

II. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

III. gyerek show csoport (Játékos formák)

III. hely: Nédics-Repkó (Jelzőlámpák)

Amita Táncverseny, Budapest 01.30.

II. hely: gyerek show csoport (Játékos formák)

III. hely: Nagy Fruzsina (Szélmalomlány)

III. hely: Nagy Blanka- Papp Panni (Hegyre fel)

Eredményeink - 2015

UDO Országos Pontszerző verseny 2015.11.28. Kiskunlacháza

I. hely: junior csoport (Szerencsesütik)

MTMSZ Őszi Kupa 2015.11.21-22. Budapest

I. hely: gyerek show szóló (Nagy F., Szélmalom)

I. hely: gyerek show csoport (Bója)

I. hely: junior show szóló (Kártik K.)

I. hely: junior csoport (Szerencsesütik)

I. hely: junior formáció (Vonalkód)

I. hely: felnőtt show csoport (Szinkronúszók)

II. hely: gyerek show duó (Nagy-Papp)

II. hely: felnőtt show szóló (Dévai F.)

II. hely: junior show csoport (rendszám)

III. hely: junior show szóló (Daróczi S.)

III. hely: gyerek csoport (Bonbon)

IV. hely: junior show duó (Bilincs)

XVIII. Moderntánc Verseny 2015.11.15. Balmazújváros

I. hely: gyerek show szóló (Nagy F., Szélmalom)

I. hely: gyerek show duó (Nagy-Papp)

I. hely: gyerek show duó (Pántya-Nédics)

I. hely: gyerek csoport (pingvinek)

I. hely: gyerek csoport (Bon bon)

I. hely: junior csoport (Evőeszközök)

Ritmus Csapatok Országos Versenye 2015.11.08. Budapest

I. hely: felnőtt show csoport (Szinkronúszók)

III. hely: junior show csoport (Szerencsesütik)

Dance Factor Országos Táncverseny 2015.11.07. Debrecen

I. hely: junior csoport (Szerencsesütik)

I. hely: junior csoport (Rendszám)

I. hely: junior csoport (Evőeszköz)

I. hely: gyerek duó (Nédics-Pántya)

I. hely: gyerek csoport (Bon bon)

I. hely: gyerek csoport (Bója)

I. hely: junior formáció (Vonalkód)

I. hely: gyerek csoport (Pingvinek)

II. hely: gyerek duó (Nagy-Papp)

IDF Európa Bajnokság, Spanyolország, Barcelona 2015.10.30-11.01.

I. hely: Felnőtt show csoport: Szinkronúszók

III. hely: Felnőtt modern szóló (Dévai F.)

IV. hely: Felnőtt modern csoport

XI. hely: youth show szóló Hőmérő (Holopovics D.)

IDF Világbajnokság, Olaszország, Rimini 2015.05.26-31,

II. hely: junior fantasy formáció (Vonalkód)

II. hely: felnőtt fantasy show csoport (Szinkron)

II. hely: youth fantasy show csoport (Szerencsesütik)

V. hely: fantasy junior show csoport (Rendszám)

VI. hely: felnőtt dance show kiscsoport (Refuse)

VIII. hely: youth fantasy duó (Csaptelep)

X. hely: felnőtt modern szóló (Dévai Fanni)

XIII. hely: youth dance show kiscsoport (Bólyák)

XVI. hely: youth dance show kiscsoport (Bonbon)

XXI. hely: youth fantasy szóló (Könnycsepp)

XXIV.. hely: youth fantasy szóló (Tűzcsap)

XXXVII.hely: youth fantasy szóló (Lázmérő)

IDF Magyar Bajnokság Üllő 2015.04.12.

I. hely: junior fantasy formáció (Vonalkód)

II. hely: felnőtt fantasy show csoport (Szinkron)

III. hely: youth fantasy show csoport (Szerencsesütik)

III. hely: felnőtt modern szóló (Dévai Fanni)

III. hely: felnőtt dance show kiscsoport (Refuse)

V. hely: youth dance show kiscsoport (Bólyák)

V. hely: youth fantasy duó (Csaptelep)

V. hely: youth fantasy formáció (Evőeszközök)

V. hely: fantasy junior show csoport (Rendszám)

VI. hely: youth dance show kiscsoport (Bonbon)

VI. hely: mini fantasy szóló (Gyertya)

VII. hely: youth fantasy szóló (Tűzcsap)

XII. hely: youth fantasy szóló (Könnycsepp)

XIV.hely: youth fantasy szóló (Lázmérő)

Megyei Tehetségkutató Táncverseny, Hajdúszoboszló, 2015.03.24.

I. hely: gyerek szóló (Gyertya)

MDSSZ Debrecen, 2015.03.21.

I.hely: junior csoport (Szerencse sütik)

I.hely: gyerek csoport (Bonbon)
I.hely: gyerek formáció (Evőeszköz)
II.hely: gyerek csoport (Bólyák)
III.hely: junior szóló (Tűzcsap)
III.hely: junior formáció (Vonalkód)
IV.hely: junior szóló (Könnycsepp)
V.hely: junior duó (Csaptelep)
X.hely: gyerek szóló (Lázmérő)
XI.hely: felnőtt modern szóló (D. Fanni)

MTMSZ Budapest, 2015.03.15.

II. hely: gyerek show csoport (Bonbon)

IDF Nagykanizsa 2015.02.28.

I. hely: youth fantasy show csoport (Szerencsesütik)

I. hely: youth dance show kiscsoport (Bólyák)

I. hely: felnőtt modern szóló (Dévai Fanni)

I. hely: felnőtt dance show kiscsoport (Refuse)

II. hely: junior fantasy formáció (Vonalkód)

III. hely: youth dance show kiscsoport (Bonbon)

IV. hely: felnőtt fantasy show csoport (Szinkron)

V. hely: youth fantasy duó (Csaptelep)

V. hely: youth fantasy formáció (Evőeszközök)

V. hely: fantasy junior show csoport (Rendszám)

VI. hely: mini fanatsy szóló (Gyertya)

VIII. hely: youth fantasy szóló (Tűzcsap)

XII. hely: youth fantasy szóló (Könnycsepp)

XV.hely: youth fantasy szóló (Lázmérő)

Eredményeink - 2014

IDF Őszi Kupa, Üllő, 2014.november 29.

II. hely: dance show mini csoport (Autómosók)

IV. hely: youth fantasy duó (Kártik-Holopoics)

IDF VILÁGBAJNOKSÁG, Horvátország, Pula,

2014.05.22-24.

II. hely: Felnőtt fantasy duó (Dévai-Szilágyi)

II. hely: Felnőtt fantasy csoport (Amazonok)

X. hely: Felnőtt disco szóló (Dévai)

IDO SHOW VILÁGKUPA, Olaszország, Róma,

2014.05.9-10.

II. hely: gyerek show szóló “A” (Kártik)

III. hely: gyerek show duó “A” (Kártik-Holopovics)

III. hely: junior show csoport (Kocka)

IV. hely: junior show formáció (rejtvény)

VI. hely: junior csoport (buszjegy)

VIII.hely: gyerek show szóló “A” (Holopovics)

IDO OB Kartal, 2014.04.26-27.

I. hely: gyerek show duó “A” (Kártik-Holopovics)

II. hely: junior show formáció (rejtvény)

II. hely: junior show duó “A” (Barcai-Daróczi)

III. hely: gyerek show szóló “A” (Kártik)

IV. hely: junior show csoport (kocka)

IV. hely: felnőtt show duó

V. hely: junior show szóló “A”(Barcai)

VII. hely: gyerek show szóló “A” (Holopovics)

VII. hely: junior csoport (buszjegy)

IDO Győr, Országos Pontszerző verseny, 2014.03.30.

I. hely: gyerek show duó “A” (Kártik-Holopovics)

I. hely: junior show szóló “B” (Daróczi)

I. hely: junior show formáció (rejtvény)

II. hely: gyerek show szóló “A” (Kártik)

II. hely: junior show duó “B”(Háló-Mokánszki)

II. hely: junior show szóló “B”(Major-P. Luca)

III. hely: junior show csoport (kocka)

V. hely: gyerek show szóló “A” (Holopovics)

V. hely: junior csoport (buszjegy)

V. hely: junior show duó “B” (Bírta-Major P. Luca)

VI. hely: junior show szóló “A”(Barcai)

IX. hely: junior show duó “A” (Barcai-Daróczi)

IDO Debrecen Országos Pontszerző verseny, 2014.03.22.-23.

I.hely: gyerek show szóló “A” (Kártik)

I. hely: gyerek show duó “A” (Kártik-Holopovics)

I. hely: gyerek show csoport “B” (autómosók)

I. hely: junior show szóló “B” (Daróczi)

I. hely: junior show formáció (rejtvény)

II. hely: junior show csoport (kocka)

II. hely: junior show duó “A” (Barcai-Daróczi)

II. hely: junior show duó “B”(Háló-Mokánszki)

III. hely: junior show szóló “B”(Major-P. Luca)

III. hely: junior show duó “B” (Major-P. -Bírta)

IV. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

V.hely: felnőtt modern duó (Dévai-Varga)

VI. hely: gyerek show szóló “A” (Holopovics)

VII. hely: junior csoport (buszjegy)

X. hely: junior show szóló “A”(Barcai)

IDF Országos Pontszerző verseny és Show tánc Fesztivál, Nagykanizsa, 2014.03.08.

I.hely: youth dance show csoport (Kötelék)

I.hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

I.hely: felnőtt fantasy csoport (Amazon)

II.hely: junior show csoport (Kocka)+különdíj

II.hely: youth show szóló (Kártik)

II.hely: disco szóló felnőtt (Dévai)

II.hely: youth show duó (Barcai-Daróczi)

III.hely: felnőtt fantasy duó (Dévai-Varga)

III.hely: youth show szóló (Daróczi)

IV.hely: fantasy youth formáció (Rejtvény Debrecen)

V.hely: youth show szóló (Holopovics)

IX. hely: junior show szóló (Barcai B.)

IX. hely: youth show duó (Kártik-Holopovics)

MLTSZ Kelet Mo-i kvalifikáció, Hajdúböszörmény, 2014.03.08.

I. hely: Gyerek show csoport (gumimacik)+különdíj

Eredményeink - 2013

2013.11.24. IDF Őszi Magyar Kupa, Üllő:

I. hely: felnőtt disco szóló (Dévai F.)

I. hely: felnőtt fantasy duó (Dévai-Varga)

II.hely: gyerek show formáció

VI.hely: fantasy youth csoport (box)

2013.06.28. MLTSZ Európa-bajnokság, Budapest:

I. hely: junior hip-hop duó (Daróczi- Szabó)

2013. június 22.-23.MTMSZ VB Szigetszentmiklós

I. hely: Kártik Kata discó szóló mini

I. hely: Dévai Fanni felnőtt discó szóló

I. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

I. hely: dance show csoport mini (keleti)

II. hely: fantasy youth csoport (box2)

II.hely: Varga Enikő junior discó szóló

IV. hely: Dévai Fanni felnőtt show szóló

IV. hely: Kártik Kata mini hiphop szóló

2013.05.24.-26. IDO Show Dance World Cup& Modern European C., Italy, Biella

IV. hely: junior show csoport

IV. hely: felnőtt balett duó (Dévai-Varga)

VII. hely: gyerek show duó (Kártik-Major)

VIII. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

XIII. hely: gyerek show szóló (Holopovics Dorka)

XIV. hely: junior modern szóló (Varga)

XVII. hely: junior balett szóló (Barcai)

2013.05.26. MLTSZ Magyar Bajnokság, Budapest

I. hely: junior hiphop duó (Daróczi-Szabó)

2013.05.16. Ki mit tud? Berettyóújfalu

I. hely: gyerek show duó (Kártik-Major)

II. hely: gyerek show szóló (Holopovics Dorka)

III. hely: junior hiphop duó (Daróczi-Szabó)

2013.04.26-28. MDSSZ Magyar Bajnokság, Dunaújváros

I. hely: junior show csoport (A hiányzó jel)

I. hely: junior disco szóló (Varga Enikő)

I. hely: felnőtt disco szóló (Dévai Fanni)

I. hely: felnőtt disco duó (Dévai-Varga)

I. hely: mini disco szóló (Kártik Kata)

II. hely: gyerek show duó (Kártik-Major)

II. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

III. hely: junior show duó B (Mokánszki-Ötvös)

IV. hely junior show duó B (Pala-Háló)

IV. hely: junior show szóló B (Pala Boglárka)

V. hely: gyerek hiphop duó (Kártik-Holopovics)

V. hely: junior modern szóló (Varga Enikő)

V. hely: junior show duó B (Barcai-Bozsódi)

VI. hely: gyerek show szóló (Holopovics Dorka)

VIII. hely: gyerek hiphop szóló (Kártik Kata)

2013.04.13.-14. MTMSZ Országos Bajnokság, Győr:

I. hely: junior disco szóló (Varga Enikő)

I. hely: felnőtt disco szóló (Dévai Fanni)

I. hely: felnőtt disco duó (Dévai-Varga)

I. hely: mini disco szóló (Kártik Kata)

I. hely: felnőtt modern szóló (Varga Emese)

I. hely: junior balett szóló (Barcai Blanka)

I. hely: felnőtt fantasy csoport (Szinkron)

II. hely: dance show mini csoport (keleti)

II. hely: felnőtt dance show szóló (Dévai Fanni)

II. hely: felnőtt modern csoport (Secret G.)

III. hely: mini hiphop szóló (Kártik Kata)

III. hely: Youth show kiscsoport (box2)

2013.04.14. MLTSZ Kelet Mo-i elődöntő, Debrecen:

I. hely: junior hiphop duó (Daróczi-Szabó)

2013.04.05.-06. MDSSZ show/modern országos pontszerző verseny, Győr:

I. hely: junior show csoport (A hiányzó jel)

I. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga)

II. hely: gyerek show duó (Kártik-Major)

III. hely junior show duó B (Pala-Háló)

III. hely: junior modern szóló (Varga Enikő)

VII. hely: junior show duó B (Barcai-Bozsódi)

VIII. hely: junior show duó B (Mokánszki-Ötvös)

IX hely: junior show szóló B (Pala Boglárka)

IX. hely: gyerek show szóló (Holopovics Dorka)

2013.03.24. MDSSZ Utcai Táncok Versenye, Dunaújváros:

I. hely: junior disco szóló (Varga Enikő)

I. hely: felnőtt disco szóló (Dévai Fanni)

I. hely: felnőtt disco duó (Dévai-Varga)

III.hely: gyerek hiphop duó B (Kártik-Holopovics D.)

2013.03.15.-16. MDSSZ show/modern/balett pontszerző verseny, Debrecen:

I. hely: junior balett szóló (Barcai Blanka)

I. hely: junior show csoport (A hiányzó jel)

I. hely: felnőtt show duó (Dévai-Varga: Törvényhozás)

II. hely: junior show duó B (Barcai-Bozsódi:Elekro lányok)

II. hely: junior show szóló B (Pala Boglárka: Szélmalom)

III. hely: gyerek show duó (Kártik-Major: Sziklára fel!)

IV. hely: junior modern szóló (Varga Enikő)

IV. hely: junior show duó B (Mokánszki-Ötvös: Af ilmvásznon túl)

VI. hely junior show duó B (Pala-Háló: A gyógyulás útján)

VI. hely: gyerek show szóló (Holopovics Dorka: A vonal végén)

2013.03.02. MTMSZ Kelet-magyarországi elődöntő, Szécsény:

I. hely: modern szóló versenyző (Varga Emese)

III. hely: hiphop szóló mini (Kártik Kata)

IV. hely: dance show mini szóló (Fábián Lili)

VII. hely: hiphop duó youth (Szabó Vivien-Daróczi Sára)

2013.02.17. I. Országos Modern Tánc Fesztivál, Nyíregyháza

I.hely: gyerek csoport (Keleti varázs)

II. hely: junior csoport (A boxmeccs)

Legjobb színpadi megjelenés különdíj: A boxmeccs

Eredményeink - 2012

IDO Show Dance European Championships, Pécs,2012.10.25-28.

13.hely: Gyerek csoport

16.hely: Junior csoport

8.hely: Felnőtt csoport

IDO Disco Dance World Cup, Pécs, 2012. 10. 22-24.

IV.hely: Kiss Tündi-Varga Enikő junior duó

13.hely: Varga Enikő junior szóló

15. hely: Dévai Fanni felnőtt szóló

17.hely: Kártik Kata gyerek szóló

MTMSZ Világbajnokság Veszprém, 2012.06.28.-07.01.

Disco:

I. hely: Varga Enikő junior szóló

II. hely: Disco csoport youth

II. hely: Pala Boglárka youth disco free

II. hely: Disco csoport Adult

II. hely: Disco duo Junior

III. hely: Dévai Fanni f. sz.

III. hely: Disco duo Adult

VI. hely: Ősi Dalma f. sz.

VIII. hely: Tenyér Barbara f. sz.

Fantasy:

I. hely: A láng útja… youth csoport

I. hely: Az üldözött…adult csoport

III. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter youth duó

MTMSZ Világbajnokság Balatonfüred, 2012.06.23.

Modern:

I. hely: Varga Enikő junior szóló

I. hely: Tóth Andrea- Varga Emese felnőtt duó

II. hely: felnőtt csoport

Balett:

II. hely: Barcai Blanka

04.28-30. MDSSZ Magyar Bajnokság, Kartal:

Show:

I. hely: Kártik Kata- Major P. Luca gyerek duó B: Egy csepp energia

I. hely: Holopovics Dorka gyerek szóló B: Lumpa manó

II. hely: Barcai Blanka-Holopovics Zsófi junior duó B: A találkozás

II. hely: Gyerek csoport: Leheletnyi frissesség

III. hely: Junior show csoport: A láng útja

III. hely: Junior formáció: Egy szempillantás alatt

IV. hely: Felnőtt csoport: Az üldözött…

IV. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter junior duó B: Black Swan

IV. hely: Háló Csenge junior szóló B: Egy kis kelet

Modern:

III. hely: Felnőtt formáció: Neked Adom

IV. hely: Felnőtt csoport: Hatszor a halálba

V.hely: Varga Enikő: Napimádó

VI.hely: Tóth Andrea-Varga Emese: Várni…

Jazz:

IV. hely: Felnőtt csoport

Disco:

I. hely: Junior csoport

I.hely: Felnőtt csoport

I. hely: Varga Enikő- Kiss Tündi junior duó

I.hely: Tenyér Barbara- Ősi Mariann

I.hely: Ősi Dalma felnőtt szóló

II.hely: Kártik Kata gyerek szóló A

II.hely: Daróczi Sára gyerek szóló B

II.hely: Dévai Fanni felnőtt szóló

II.hely: Pala Boglárka junior free

II.hely: Varga Enikő junior szóló A

IV. hely: Tenyér Barbara felnőtt szóló

04.14-15. MDSSZ Országos Pontszerző Verseny, Győr:

Show:

I. hely: Kártik Kata- Major P. Luca gyerek duó B: Egy csepp energia

I. hely: Barcai Blanka-Holopovics Zsófi junior duó B: A találkozás

II. hely: Holopovics Dorka gyerek szóló B: Lumpa manó

II. hely: Gyerek csoport: Leheletnyi frissesség

III. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter junior duó B: Black Swan

IV. hely: Junior formáció: Egy szempillantás alatt

IV. hely: Felnőtt csoport: Az üldözött…

VII. hely: Junior show csoport: A láng útja

VIII. hely: Háló Csenge junior szóló B: Egy kis kelet

Modern:

III. hely: Felnőtt formáció: Neked Adom

III. hely: Felnőtt csoport: Hatszor a halálba

Jazz:

IV. hely: Felnőtt csoport

04.14-15. MTMSZ Magyar Bajnokság Győrújbarát:

Disco:

I. hely: Dévai Fanni f. sz.

I. hely: Varga Enikő junior szóló

I. hely: Disco csoport youth

I. hely: Disco csoport Adult

I. hely: Disco duo Junior

I. hely: Disco duo Adult

II. hely: Ősi Dalma f. sz.

III. hely: Tenyér Barbara f. sz.

Modern:

I. hely: Varga Enikő junior szóló

I. hely: Tóth Andrea- Varga Emese felnőtt duó

II. hely: felnőtt csoport

Fantasy:

I. hely: A láng útja… youth csoport

I. hely: Az üldözött…adult csoport

II. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter youth duó

Balett:

I. hely: Barcai Blanka

03.31. Szarvas, MDSSZ Országos Pontszerző verseny

Disco:

I. hely: Dévai Fanni felnőtt szóló

I. hely: Junior csoport

I.hely: Felnőtt csoport

I.hely: Daróczi Sára gyerek szóló B

I.hely: Tenyér Barbara- Ősi Mariann

II.hely: Kártik Kata gyerek szóló A

II.hely: Varga Enikő- Kiss Tündi junior duó

II.hely: Pala Boglárka junior free

II.hely: Varga Enikő junior szóló A

II.hely: Ősi Dalma felnőtt szóló

V.hely: Tenyér Barbara felnőtt szóló

VI. hely: Ősi Mariann felnőtt szóló

03.17-18. Debrecen, MDSSZ Országos Pontszerző verseny

Show:

I. hely: Holopovics Dorka gyerek szóló B: Lumpa manó

I. hely: Kártik Kata- Major P. Luca gyerek duó B: Egy csepp energia

I. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter junior duó B: Black Swan

II. hely: Barcai Blanka-Holopovics Zsófi junior duó B: A találkozás

II. hely: Gyerek csoport: Leheletnyi frissesség

III. hely: Junior formáció: Egy szempillantás alatt

III. hely: Háló Csenge junior szóló B: Egy kis kelet

IV. hely: Junior show csoport: A láng útja

IV. hely: Felnőtt csoport: Az üldözött…

Modern:

II. hely: Varga Enikő junior szóló: Nap imádó

IV. hely: Felnőtt csoport: Hatszor a halálba

Jazz:

III. hely: Felnőtt csoport

03.10. Dunaújváros, MDSSZ Országos Pontszerző verseny

Disco:

I. hely: Junior csoport

I.hely: Felnőtt csoport

I.hely: Varga Enikő- Kiss Tündi junior duó

I.hely: Tenyér Barbara- Ősi Mariann

II.hely: Kártik Kata gyerek szóló A

II.hely: Daróczi Sára gyerek szóló B

II.hely: Pala Boglárka junior free

II.hely: Varga Enikő junior szóló A

III.hely: Dévai Fanni felnőtt szóló

IV.hely: Ősi Dalma felnőtt szóló

03.03. Budapest, MTMSZ Kelet- Magyarország elődöntő

Disco:

I. hely: Varga Enikő junior szóló

I. hely: Disco csoport youth

II. hely: Ősi Dalma f. sz.

III. hely: Tenyér Barbara f. sz.

IV. hely: Dévai Fanni f. sz.

V. hely: D. Tóth Barbara f. sz.

Modern:

I. hely: Varga Enikő junior szóló

II. hely: Tóth Andrea- Varga Emese felnőtt duó

II. hely: felnőtt csoport

Fantasy:

II. hely: Bozsódi Fanni- Ötvös Eszter youth duó

Eredményeink - 2011

11.21-26. IDO SHOW Tánc Világbajnokág, Riesa, Németország

X. hely: Szinkronban (felnőtt csoport)

XIV. hely: A fogdoktor (gyerek formáció)

XIX.. hely: Gumimacik (gyerek csoport)

10.06-09. IDO SHOW Tánc Európa-Bajnokság, Belgrád, Szerbia

IV. hely: Szinkronban (felnőtt csoport)

X. hely: A fogdoktor (gyerek formáció)

XVIII. hely: Gumimacik (gyerek csoport)

06.09-10. IDO DISCO Tánc Európa- Bajnokság, Kielce, Lengyelország:

  • 64.  hely: Pala Boglárka (gyerek szóló)
  • 80.  hely: Varga Enikő (junior szóló)

06.01.-03. IDO Modern Tánc Európa-Bajnokság, Novi Sad, Serbia:

  • X. hely: Varga Emese-Tóth Andrea(felnőtt modern duó)

05.13-15. MDSSZ MAGYAR BAJNOKSÁG, KARTAL

Disco:

  • I. hely: Kiss Tünde – Vajna Vivien (junior disco duó “B”)
  • I. hely: Ősi Dalma (felnőtt szóló)
  • I. hely: Felnőtt disco csoport
  • II. hely: Barcai Blanka (junior disco szóló “B”)
  • II. hely: Varga Enikő (junior disco szóló “A”)
  • II: hely: Tenyér Anna-Tenyér Barbara (f. disco duó)
  • III. hely: Ősi Mariann (felnőtt disco szóló)
  • IV. hely: Pala Boglárka (gyerek disco szóló)
  • V. hely: Tenyér Barbara (felnőtt disco szóló)

SHOW:

  • I. hely: Szinkronban (felnőtt show csoport)
  • I. hely: A fogdoktor (gyerek formáció)
  • III. hely: Dévai Dániel: Harry Potter (gyerek show szóló “A”)
  • IV. hely: Varga Emese – Tóth Andrea: Bin Jip (felnőtt modern duó)
  • IV. hely: Gumimacik (gyerek show csoport)
  • VII. hely: A győztes nincs egyedül (junior show csoport)
  • X. hely: Bora Fanni (felnőtt modern női szóló)
  • XII. hely: Varga Enikő: Egy könyvjelző napja (junior show szóló “A”)

05.08. MDSSZ pontszerző verseny és Magyar

Bajnokság show “B” kategóriában, Esztergom

Show:

  • I. hely: Barcai Blanka – Háló Csenge: A gonosz csábítása (junior show duó “B”)
  • II. hely: Kiss János: Rabszolgasors (junior show szóló “B”)
  • II. hely: Dévai Fanni: Az Oscar-díj éjszakája (felnőtt show szóló “B”)
 
  • II. hely: Kártik Kata – Major P. Luca: A sztárság ára (gyermek show duó “B”)
  • V. hely: Holopovics Dorottya: Barbie Girl (gyerek show szóló “B”)

Disco:

  • I. hely: Kiss Tünde – Vajna Vivien (junior disco duó “B”)
  • II. hely: Pala Boglárka (gyerek disco szóló “A”)
  • II. hely: Barcai Blanka (junior disco szóló “B”)
  • II. hely: Varga Enikő (junior disco szóló “A”)
  • II. hely: Ősi Dalma (felnőtt disco szóló )
  • III. hely: Tenyér Barbara (felnőtt disco szóló )
  • VI. hely: Ősi Mariann (felnőtt disco szóló)

04.02-04.03. MDSSZ pontszerző verseny, Győr

  • I. hely: Szinkronban (felnőtt show csoport)
  • I. hely: A fogdoktor (gyerek formáció)
  • I. hely: Kiss János: Rabszolgasors (junior show szóló “B”)
  • II. hely: Dévai Fanni: Az Oscar-díj éjszakája (felnőtt show szóló “B”)
  • III. hely: Kártik Kata – Major P. Luca: A sztárság ára (gyermek show duó “B”)
  • III. hely: Dévai Dániel: Harry Potter (gyerek show szóló “A”)
  • IV. hely: Barcai Blanka – Háló Csenge: A gonosz csábítása (junior show duó “B”)
  • V. hely: Varga Emese – Tóth Andrea: Bin Jip (felnőtt modern duó)
  • VI. hely: Gumimacik (gyerek show csoport)
  • VII. hely: Varga Enikő: Egy könyvjelző napja (junior show szóló “A”)
  • VIII. hely: Holopovics Dorottya: Barbie Girl (gyerek show szóló “B”)
  • X. hely: A győztes nincs egyedül (junior show csoport)

03.26. Ki mit tud? , Berettyóújfalu

  • I. hely: Hőmérséklet ingadozás (gyerek csoport)
  • II. hely: Holopovics Dorottya: Barbie Girl (gyerek show szóló)

03.14.-15. MDSSZ pontszerző verseny, Debrecen

Show

  • I. hely: A fogdoktor (gyerek formáció)
  • I. hely: Kártik Kata – Major P. Luca: A sztárság ára (gyermek show duó “B”)
  • I. hely: Kiss Tünde – Vajna Vivien (junior disco duó)
  • I. hely: Pala Boglárka (gyerek disco szóló “A”)
  • I. hely: Barcai Blanka (junior disco szóló “B”)
  • I. hely: felnőtt disco csoport
  • I. hely: Tenyér Anna – Tenyér Barbara (felnőtt disco duó)
  • I. hely: Ősi Dalma (felnőtt disco szóló)
  • II. hely: Tenyér Barbara (felnőtt disco szóló)
  • II. hely: Barcai Blanka: Faust (junior balett szóló)
  • II. hely: Barcai Blanka – Háló Csenge: A gonosz csábítása (junior show duó “B”)
  • II. hely: Kiss János: Rabszolgasors (junior show szóló “B”)
  • III. hely: Szinkronban (felnőtt show csoport)
  • III. hely: Dévai Dániel: Harry Potter (gyerek show szóló “A”)
  • IV. hely: Dévai Fanni: Az Oscar-díj éjszakája (felnőtt show szóló “B”)
  • IV. hely: Varga Emese – Tóth Andrea: Bin Jip (felnőtt modern duó)
  • IV. hely: Ősi Mariann (felnőtt disco szóló)
  • V. hely: Gumimacik (gyerek show csoport)
  • VI. hely: A győztes nincs egyedül (junior show csoport)
  • VI. hely: Varga Enikő (junior disco szóló “A”)
  • VII. hely: Bora Fanni: Közel s távol (felnőtt modern szóló)
  • IX. hely: Holopovics Dorottya: Barbie Girl (gyerek show szóló “B”)
  • IX. hely: Varga Enikő: Egy könyvjelző napja (junior show szóló “A”)
    Disco

Eredményeink - 2010

10.27-30. IDO Show Tánc Világ és Európabajnokság, Pécs

  • II. hely: VB.ezüst: Hőmérők
  • XII. hely: Cadillac man
  • XVI. hely: A neveleten hercegnő
  • XVII. hely: A vasálarcos
  • XVIII. hely: Autószalonban
  • XIX. hely: Az ajtó mögött…

06.25.-26. IDO Disco Világbajnokság, Csehország, Ostrava

  • IX. hely: Vajas Dorottya disco freestyle
  • IL. hely: Vajas-Varga duó

06.25. IDO Show Tánc Világkupa, Horvátország, Zágráb

  • I.hely: Hőmérséklet ingadozás
  • IX. hely: Bozsódi Fanni&Holopovics Zsófia: A vasálarcos
  • XIX. hely: Pala Boglárka: A neveletlen hercegnő

04.16.-17.MDSSZ Magyar Bajnokság, Dunaújváros

  • I. hely: Barcai Blanka&Háló Csenge: Az életre kelt kép (gy. s. duó “B”)
  • I. hely: Hőmérséklet ingadozás (gyerek show csoport)
  • II. hely: Bozsódi Fanni&Holopovics Zsófia: A vasálarcos (gy. s. duó “A”)
  • II. hely: Az ajtó mögött… (gyerek show formáció)
  • II. hely: Kiss János: A táska titka (junior szóló”A”)
  • III. hely: Pala Boglárka: A neveletlen hercegnő (gy. sz. “A”)
  • III. hely: Dévai Dániel: Cadillac Man (gyerek szóló “A”)
  • V. hely: Autószalonban (junior show formáció)
  • IX. hely: A pihenőnap (junior show csoport)
  • XIII. hely: Holopovics Dorka: I’m a big girl (gyerek szóló “B”)
  • XII. hely: Varga Enikő: Esmeralda (junior sz. “A”)
  • I. hely: Vajas Dorottya junior disco freestyle
  • I. hely: Vajas Dorottya&Varga Enikő junior disco duó “A”
  • I. hely: Felnőtt disco csoport “A”
  • I. hely: Németh Viktória felnőtt disco szóló “A”
  • I. hely: Németh Viktória&Ősi Dalma felnőtt disco duó “A”
  • IV. hely: Ősi Mariann felnőtt disco szóló “A”

04.11. IV. Kecskeméti Show Tánc Verseny, Kecskemét

  • I. hely: Hőmérséklet ingadozás (gyerek show csoport)
  • I. hely: Bozsódi Fanni&Holopovics Zsófia: A vasálarcos (gy. s. duó “A”)
  • II. hely: Barcai Blanka&Háló Csenge: Az életre kelt kép (gy. s. duó “B”)
  • II. hely: Pala Boglárka: A neveletlen hercegnő (gy. sz. “A”)

04.10. Fejér Megyei Diáknapok, Dunaújváros

  • I. hely: Disco Csoport, Kategóriadíj

03.27.-28. MDSSZ pontszerző verseny, Győrszentiván

  • I. hely: Barcai Blanka&Háló Csenge: Az életre kelt kép (gy. s. duó “B”)
  • I. hely: Hőmérséklet ingadozás (gyerek show csoport)
  • II. hely: Pala Boglárka: A neveletlen hercegnő (gy. sz. “A”)
  • II. hely: Bozsódi Fanni&Holopovics Zsófia: A vasálarcos (gy. s. duó “A”)
  • II. hely: Az ajtó mögött… (gyerek show formáció)
  • II. hely: Kiss János: A táska titka (junior szóló”A”)
  • II. hely: Dévai Dániel: Cadillac Man (gyerek szóló “A”)
  • IV. hely: Autószalonban (junior show formáció)
  • VI. hely: Holopovics Dorka: I’m a big girl (gyerek szóló “B”)
  • VII. hely: Varga Enikő: Esmeralda (junior sz. “A”)
  • VIII. hely: A pihenőnap (junior show csoport)
  • I. hely: Vajas Dorottya junior disco freestyle
  • I. hely: Vajas Dorottya&Varga Enikő junior disco duó “A”
  • I. hely: Felnőtt disco csoport “A”
  • I. hely: Németh Viktória felnőtt disco szóló “A”
  • I. hely: Németh Viktória&Ősi Dalma felnőtt disco duó “A”
  • II. hely: Tenyér Anna&Tenyér Barbara felnőtt disco duó “A”
  • III. hely: Ősi Mariann felnőtt disco szóló “A”

03.14.-15. MDSSZ pontszerző verseny, Debrecen

  • I. hely: Barcai Blanka&Háló Csenge: Az életre kelt kép (gy. show duó “B”
  • I. hely: Hőmérséklet ingadozás (gyerek show csoport)
  • II. hely: Bozsódi Fanni&Holopovics Zsófia: A vasálarcos (gy. s. duó “A”)
  • II. hely: Az ajtó mögött… (gyerek show formáció)
  • II. hely: Kiss János: A táska titka (junior szóló”A”)
  • II. hely: Dévai Dániel: Cadillac Man (gyerek szóló “A”)
  • VII. hely: Holopovics Dorka: I’m a big girl (gyerek szóló “B”)
  • VII. hely: Autószalonban (junior show formáció)
  • VIII. hely: Pala Boglárka: A neveletlen hercegnő (gy. sz. “A”)
  • VIII. hely: A pihenőnap (junior show csoport)
  • XVII. hely: Varga Enikő: Esmeralda (junior sz. “A”)
  • I. hely: Vajas Dorottya junior disco freestyle
  • I. hely: Vajas Dorottya&Varga Enikő junior disco duó “A”
  • I. hely: Felnőtt disco csoport “A”
  • I. hely: Németh Viktória felnőtt disco szóló “A”
  • I. hely: Németh Viktória&Ősi Dalma felnőtt disco duó “A”
  • II. hely: Tenyér Anna&Tenyér Barbara felnőtt disco duó “A”
  • IV. hely: Ősi Mariann felnőtt disco szóló “A”

03.05. “Sporttal miénk a jövő” c. Pályázat, II. Magyar Ritmikus Gimnasztika Világkupa, Debrecen

  • I. hely: A legszebben kivitelezett gyakorlat: Mozart
  • I. hely: A legötletesebb koreográfia: A tenger titokzatos hangja
  • II. hely: A legötletesebb koreográfia: Pálmafák Hawaiin
  • III. hely: A legszebben kivitelezett koreográfia: Addig jár a korsó a kútra…

02.27-28. IV.Abi verseny, Debrecen

  • I. hely: Barcai Blanka-Háló Csenge gyerek duó “A”
  • I. hely: Szathmári Csenge balett szóló
  • II. hely: Holopovics Dorottya gyerek szóló “B”
  • II. hely: Bozsódi Fanni-Mokánszki Dóra gyerek duó “B”
  • II. hely: Barcai Blanka gyerek szóló “A”
  • III. hely: Ónody Anett gyerek szóló “B”
  • III. hely: Ötvös Eszter- Holopovics Zsófia gyerek duó “A”
  • IV. hely: Pala Boglárka gyerek szóló “A”
  • IV. hely: Bodnár Anett-Balogh Vera junior duó “A”
  • V. hely: Ötvös Eszter gyerek szóló “A”
  • VI. hely: Szabó Vivien gyerek szóló “B”
  • VI. hely: Dévai Fanni- Vas Lili junior duó “A”
  • VII. hely: Ökrös Viktória junior szóló “B”

Eredményeink - 2009

11.23-26. IDO Show Tánc Világbajnokság, Németország, Riesa

  • VII. hely: A tenger titokzatos hangja
  • XV. hely: Pálmafák Hawaiin

11.07. Moderntánc Kupasorozat, Budapest

  • I. hely: Pálmafák Hawaiin
  • I. hely : Addig jár a korsó a kútra…
  • I. hely: A tenger titokzatos hangja

05.01-03. IDO Show Tánc Európa Bajnokság, Szerbia, Belgrád

  • X. hely Gyerek show formáció kategória: A tenger titokzatos hangja c. tánc
  • XII. hely Gyerek show duó kategória: A duda őrzői c. tánc (Vajas Dorottya- Varga Enikő)

03.21-22. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Debrecen

  • I. hely Gyerek show formáció kategória: A tenger titokzatos hangja c. tánc
  • I. Gyerek show duó „B” kategória: A kis buddha kiválasztása (Holopovics Zsófia- Ötvös Eszter)
  • I. hely Junior show szóló „B” fiú kategória A katona története c. tánc (Kiss János)
  • I hely Junior show szóló „B” kategória: Az isteni koszorú c. tánc (Balogh Vera)
  • III. hely Gyerek show duó „A” kategória: A duda őrzői (Vajas Dorottya- Varga Enikő)
  • IV. hely Gyerek show szóló „B” kategória: Karácsonyi angyalka c. tánc(Háló Csenge)
  • IV. hely Junior show szóló „B” kategória: Egy lián élete s. tánc (Bodnár Anett)
  • V. hely Junior show csoport kategória: Addig jár a korsó a kútra…c. tánc
  • VI hely Gyerek show csoport kategória: Pálmafák Hawaiion c. tánc
  • VII. hely Gyerek show szóló „A” kategória: Párizsban járt az ősz c. tánc (Vajas Dorottya)

04.04-05. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Győrújbarát

  • I. Gyerek show duó „B” kategória: A kis buddha kiválasztása (Holopovics Zsófia- Ötvös Eszter)
  • I. hely Junior show szóló „B” kategória: Az isteni koszorú c. tánc (Balogh Vera)
  • I. hely Junior show szóló „B” fiú kategória A katona története c. tánc (Kiss János)
  • III. hely Gyerek show duó „A” kategória: A duda őrzői (Vajas Dorottya- Varga Enikő)
  • III. hely Gyerek show szóló „B” kategória: Karácsonyi angyalka c. tánc(Háló Csenge)
  • IV. hely Gyerek show formáció kategória: A tenger titokzatos hangja c. tánc
  • IV. hely Junior show szóló „B” kategória: Egy lián élete s. tánc (Bodnár Anett)
  • IV. hely Gyerek show szóló „A” kategória: Párizsban járt az ősz c. tánc (Vajas Dorottya)
  • V. hely Gyerek show csoport kategória: Pálmafák Hawaiion c. tánc
  • VI. hely Junior show csoport kategória: Addig jár a korsó a kútra…c. tánc

04.25-26. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Dunaújváros

  • I. Gyerek show duó „B” kategória: A kis buddha kiválasztása (Holopovics Zsófia- Ötvös Eszter)
  • I. hely Junior show szóló „B” kategória: Az isteni koszorú c. tánc (Balogh Vera)
  • II. hely Gyerek show formáció kategória: A tenger titokzatos hangja c. tánc
  • IV. hely Gyerek show csoport kategória: Pálmafák Hawaiion c. tánc
  • IV. hely Junior show szóló „B” kategória: Egy lián élete s. tánc (Bodnár Anett)
  • V. hely Gyerek show szóló „B” kategória: Karácsonyi angyalka c. tánc(Háló Csenge)
  • VI. hely Gyerek show duó „A” kategória: A duda őrzői (Vajas Dorottya- Varga Enikő)
  • VII. hely Junior show csoport kategória: Addig jár a korsó a kútra…c. tánc
  • X. hely Gyerek show szóló „A” kategória: Párizsban járt az ősz c. tánc (Vajas Dorottya)

02.21. IV. Abigél Regionális Tehetségkutató Táncverseny, Debrecen

  • I. hely Gyerek show duó kategória: A kis buddha kiválasztása (Holopovics Zsófia-Ötvös Eszter)
  • II. hely Gyerek szóló kategória: Karácsonyi angyalka c. tánc (Háló Csenge)
  • II. hely Gyerek show csoport kategória: Boszik c. tánc
  • II. hely Junior show csoport kategória: Csak csajok c. tánc
  • III. hely Gyerek show duó kategória Tavaszköszöntő c. tánc (Barcai Blanka- Bozsódi Fanni)
  • III. hely Junior show duó kategória Kabaré c. tánc (Balogh Vera- Vajas Dorottya)
  • III. hely Felnőtt show duó kategória Superstar c. tánc (Bodnár Babett- Ökrös Viktória)
  • IV. hely Junior show szóló kategória Apácashow c. tánc (Dévai Fanni)
  • VI. hely Junior show szóló kategória Egy lián élete c. tánc (Bodnár Anett)
  • VI. hely Junior show szóló kategória A katona története c. tánc (Kiss János)

Eredményeink - 2008

02.17. Moderntánc kupasorozat V. forduló, Budapest

  • I. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Karib-tenger kalózai c. tánc
  • I. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • I. hely Felnőtt show kiscsoport kategória: Refuse c. tánc
  • II. hely Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc

02.17. III. Abigél Regionális Tehetségkutató Táncverseny, Debrecen

  • I. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc (Balogh Vera- Vajas Dorottya)
  • I. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Katonák c. tánc
  • I. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • I. hely Junior show szóló kategória (Bodnár Anett: Macskanő c. tánc)
  • II. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Karib-tenger kalózai c. tánc
  • II. hely Junior show duó kategória Testvéri kötelék c. tánc (Bodnár Anett- Bodnár Babett)
  • II. hely Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc
  • III. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Pincérnők c. tánc
  • IV. hely Junior show szóló kategória (Kiss Tímea: Crazygirl c. tánc)
  • V. hely Junior show szóló kategória (Dévai Fanni: Angel c. tánc)

03.30. Moderntánc kupasorozat VI. forduló, Eger

  • I. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Karib-tenger kalózai c. tánc
  • I. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • I. hely Felnőtt show kiscsoport kategória: Refuse c. tánc
  • I. hely Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc
  • II. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Katonák c. tánc

04.13. Magyar Látványtánc Sportszövetség, Mórahalom

  • I. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Ariel hangja c. tánc
  • I. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc
  • I. hely Junior show duó kategória: Testvéri kötelék c. tánc
  • I. hely Junior show szóló kategória: Csokoládé c. tánc
  • I. hely Felnőtt show kiscsoport kategória: Főpróba c. tánc
  • I. hely Felnőtt show kiscsoport kategória: Rabszolgák c. tánc (B. kategória)

04.05. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Debrecen

  • III. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • III. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc
  • V. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Ariel hangja c. tánc

04.12. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Csepel

  • IV. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • V. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc
  • IX. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Ariel hangja c. tánc

04.29. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség, Dunaújváros

  • III., IV., V. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
  • III., V., IV. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc
  • V., IX., X. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Ariel hangja c. tánc

III. Gyermek- és Ifjúsági Fesztivál, Debrecen

  • Elődöntő:
    • Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc
    • Felnőtt show kiscsoport kategória: Főpróba és Refuse c. tánc
    • Gyermek show kiscsoport kategória: Katonák és Ariel hangja c. tánc
  • Középdöntő:
    • Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc
    • Felnőtt show kiscsoport kategória: Főpróba c. tánc
  • Döntő:
    • I. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Katonák c. tánc

    05.31. Moderntánc Kupadöntő, Budapest

    • I. hely Felnőtt show kiscsoport kategória: Refuse c. tánc
    • II. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
    • II. hely Serdülő show kiscsoport kategória: Dreamgirls c. tánc
    • IV. hely Gyermek show kiscsoport kategória: Karib-tenger kalózai c. tánc

    10.03 IDO Show Tánc Európa Bajnokság, Dunaújváros

    • X. hely Gyermek show formáció kategória: 1001 éjszaka c. tánc
    • XXVI. hely Gyermek show duó kategória: Az első tus c. tánc

Eredményeink - 2007

03.13 II. Abigél Regionális Tehetségkutató Táncverseny, Debrecen

  • I. hely Gyerek show duó kategória Keleti varázs c. tánc (Bodnár Anett- Vajas Dorottya)
  • I. hely Gyerek show csoport kategória Rivaldafényben c. tánc
  • II. hely Junior show szóló kategória (Bodnár Babett)
  • V. hely Gyerek show duó kategória Spiccen c. tánc (Balogh Vera- Szathmári Csenge)
  • V. hely Junior show csoport kategória Unfaithful c. tánc

03.17. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség országos pontszerző verseny, Debrecen

  • IV. hely Gyerek show csoport kategória A babák éjszakája c. tánc
  • IV. hely Felnőtt show csoport kategória Főpróba c. tánc
  • VI. Felnőtt show szóló kategória (Dobos Györgyi: Pánik c. tánc)

03.31. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség országos pontszerző verseny, Győrújbarát

  • I. Felnőtt show szóló kategória (Dobos Györgyi: Pánik c. tánc)
  • V. hely Felnőtt show csoport kategória Főpróba c. tánc
  • VI. hely Gyerek show csoport kategória A babák éjszakája c. tánc

04.28. I. Jervis Pontszerző Verseny, Miskolc

  • I.hely Felnőtt show szóló kategória (Dobos Györgyi: Pánik c. tánc)
  • I. hely Felnőtt show csoport kategória Refuse c. tánc

04.29. Magyar Divat és Sporttánc Szövetség Magyar Bajnokság, Dunaújváros

  • I. Felnőtt show szóló kategória (Dobos Györgyi: Pánik c. tánc)
  • VIII. hely Gyerek show csoport kategória A babák éjszakája c. tánc

11.03. Magyar Látványtánc Sportszövetség Őszi Kupa Bajnokság, Gödöllő

  • I. hely Gyerek show duó kategória Keleti varázs c. tánc (Bodnár Anett- Vajas Dorottya)
  • I. hely Gyerek show csoport kategória: Babák éjszakája c. tánc
  • I. hely Felnőtt show csoport kategória: Refuse c. tánc